دانشگاه تخصصی عفاف میزبان برگزاری دوره های آموزشی طلایه داران عفاف در دوران کرونا شد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی خیبر، در تیرماه سال جاری ۵ دوره آموزشی طلایه داران عفاف در سطح مقدماتی به صورت مجازی(آنلاین و آفلاین) برگزار شد و ۲ دوره آموزشی طلایه داران عفاف در سطح مقدماتی در مرداد نیز در حال برگزاری است.

این دوره ها با شرکت بیش از ۵۸۰ نفر از دغدغه مندان و فعالان فرهنگی اعم از دانشجویان، حوزویان و.. از استانهای مشهد، قم، هرمزگان، آذربایجان شرقی، زنجان، گیلان، تهران و البرز در قالب یک دوره آموزشی آنلاین و ۶ دوره آموزشی آفلاین در سطح مقدماتی برگزار شده است.

لازم بذکر است در سطح مقدماتی دوره آموزشی طلایه داران عفاف به موضوعاتی چون: آسیب شناسی علل بد حجابی در ایران و راهکارهای ناظر بر آن، حجاب؛ آزادی یا اجبار( بررسی شبهات پیرامون قانون حجاب)، عفاف و حجاب از دیدگاه علوم روان شناسی، فیزیولوژی و روان شناسی، شیوه های مواجهه و مناظره در حوزه ی حجاب، نقش پهلوی در ترویج فرهنگ برهنگی و تحقیر زنان، نحوه ایجاد گروه و کار تیمی در حوزه عفاف و حجاب و… پرداخته می­شود. مدت زمان این دوره، ۱۶ ساعت آموزشی است. درسنامه های سطح مقدماتی دوره آموزشی طلایه داران عفاف عبارتند از:

کتاب اصول مواجهه و مناظره در حوزه حجاب
کتاب بی پرده با حجاب
کتاب جواهرانه

پس از پایان این دوره­ ها، آزمون به صورت مجازی برگزارخواهد شد و گواهی پایان دوره نیز برای دانش­آموختگان صادر می­گردد. با تدابیر انجام شده توسط واحد آموزش موسسه، امکان حضور دانش آموختگان دوره های مقدماتی در گروه فعالان کشوری عرصه حجاب و ارتباط مستمر با اساتید دوره جهت انتقال تجربیات و انجام فعالیت­های استانی و ملی فراهم شده است. دانش­آموختگان در پایان دوره مقدماتی توانایی پاسخ­گویی به شبهات پیرامون حجاب را کسب می­کنند. دوره تکمیلی و تخصصی نیز در ادامه این دوره، برگزار خواهد شد..

گفتنی است دوره آموزشی “طلایه داران عفاف”، که برگزیده ی بهترین دوره آموزشی عفاف و حجاب از نگاه داوران اصلی جشنواره ملی عفاف و حجاب است، یکی از بهترین شیوه های توانمند سازی علاقمندان به فعالیت در حوزه عفاف و حجاب بوده که جهت ارتقاء علمی و تجربی مبلغین و بومی سازی امر تبلیغ در سطح کشور برگزار می شود. برگزاری این دوره ها در دانشگاه تخصصی عفاف که بصورت مجازی راه اندازی شده است، صورت می گیرد.

علاقمندان می­توانند برای شرکت در این دوره­ها با شماره ۰۹۱۰۹۲۴۹۵۵۲ تماس داشته باشند یا به آدرس اینترنتی www.efafcollege.ir مراجعه کنند.

منبع: روابط عمومی موسسه فرهنگی خیبر

http://www.reihane.ir/p/13524

برچسب:
آموزش عفاف و حجابدانشگاه تخصصی عفافدوره آموزشی حجابطلایه داران عفافواحد آموزش

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
بررسی و اظهارنظر در مورد ۵ عنوان کتاب توسط کارشناسان سامانه کتاب سنج
پست بعدی
هفته حجاب و عفاف؛ هنر تربیت عفیفانه دختران، جایی برای جوانه زدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست