لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید:
تقریباً تمامی جزئیات در توضیحات هر بخش ارائه شده است. در صورت نیاز و هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و شهدای مظلوم گوهرشاد میتوانید با شماره ۳۲۷۷۷۰۶۶-۰۲۶ یا ۰۹۱۹۰۳۳۰۱۵۹ تماس حاصل فرمایید.

۱. اگر میخواهید برای شهدای مظلوم و غریب گوهرشاد برنامه گرامیداشت یا سوگواره برگزار کنید، محتواهای قابل توجهی برای اجزای مختلف برنامه یا فعالیت های جنبی آن ارائه شده است. میتوانید از آنها استفاده کنید.

۲. فایلهای زیر بمنظور استفاده در بیلبوردهای شهری و پوستر بوده و با کیفیت بالا و در اندازه های مختلف عمودی و افقی و با امکان درج آرم است.
لطفاً بهیچ عنوان متن های درج شده روی پوسترها حذف نشوند.
تعداد فایل ها: ۱۹ پوستر

“برای دریافت فایل پوسترها روی اینجا بزنید.”

۳. برای برگزاری یک نمایشگاه پرمحتوا و جذاب در فضاهای عمومی یا بعنوان یک فعالیت جنبی هنگام برگزاری کارگاه یا همایش، میتوانید از پوسترهای این مجموعه نمایشگاهی بی نظیر استفاده نمایید.
این بسته نمایشگاهی شامل ۴۷ پوستر در ابعاد cmر۵۰*۷۰ می باشد

“برای دیدن جزئیات بیشتر این محصول و خرید آن اینجا را کلیک کنید.”

۴. اگر میخواهید یک مسابقه کتابخوانی مؤثر در هفته حجاب برگزار کنید آثار منتخب زیر بهترین پیشنهادهای موسسه خیبر هستند:

بی پرده با حجاب کاربردی ترین پاسخ ها به شبهات و چالش های عفاف و حجاب | مناسب برای طلاب، دانشجویان، معلمان، کارمندان و … | مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید اثر

ویژه نامه میراث زخم خورده؛ اولین تاریخ نگار پوشش و عفاف در ایران | ۴۰ صفحه | مناسب برای افراد بزرگسال | مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید اثر

ایرانی الاصل؛ با موضوع روایت واقعه گوهرشاد | ۸ صفحه | مناسب برای همه اقشار | مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید اثر

۵. اگر میخواهید بجای برگزاری یک جلسه سخنرانی برای مخاطبان تان در ایام هفته حجاب، کار مؤثرتری انجام بدهید، برگزاری کارگاه های پیشنهادی جایگزین مناسبی هستند.
کارگاه “انقلاب غیرت”  | با موضوع روایت قیام خونین و مظلومانه گوهرشاد و بررسی سیاست ها و اقدامات پهلوی در موضوع حیازدایی و دین ستیزی | ۱،۵ ساعت

کارگاه “ایرانی الاصل” | با موضوع بررسی جایگاه و دستاوردهای زنان در دوران پهلوی و مقایسه با جمهوری اسلامی | ۱،۵ ساعت

“برای دیدن جزئیات بیشتر و اطلاع از شرایط برگزاری اینجا را بزنید.”

۶. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که معتقدید هدیه میبایست آگاهی بخش و معرفت افزا باشد، این دو بروشور کم حجم ولی پر محتوا پیشنهادهای موسسه خیبر هست که با توجه به حجم کم شان، قیمت بسیار مناسب تری هم دارند.

آنچه باید به صورت خلاصه از قیام تاریخی مردم و حماسه خونین آنان در مسجد گوهرشاد بدانید در بروشور ایرانی الاصل به نگارش درآمده که اطلاعات بیشتر و روش تهیه آن را میتوانید از اینجا ببینید.

ویژه نامه میراث زخم خورده که اولین تاریخ نگار پوشش و عفاف در ایران هست و اختصاصاً به موضوع پوشش و عفاف در ایران از دوران مادها تا جمهوری اسلامی پرداخته و بخوبی وضعیت دوران پهلوی رو به تصویر کشیده، نیز میتونه هدیه مناسبی باشه برای افرادی که بیشتر از یک بروشور اهل خواندن و دانستن هستند. اطلاعات بیشتر و خرید این ویژه نامه از اینجا امکانپذیر است.

۷. کودکان و نوجوانان را دریابید!
برای دخترها و پسرهای فامیلتان، دخترها و پسرهای دهه هشتادی و نودی محله، مسجد و هیئت و حتی فرزندان همکارانتان، این هدایای ساده و ارزان ولی با محتوای مناسب و جذاب میتونه هدیه خوبی باشه.
این نسل را دریابید،
خصوصاً دخترای چادری رو …

“برای دیدن جزئیات و خرید کارت پستال اینجا را بزنید.”
“برای دریافت انواع طرحهای پیکسل اینجا را بزنید.”

۸. اگر اصرار داشتید که یک نمایشگاه محدود ولی منتخب کتاب برگزار کنید، با این شرایط میتونیم کمک تان کنیم.
یه بسته نمایشگاه کتاب شامل ۱۳ کتاب زیر که از ناشرهای مختلف هستن و از هر کدام تعداد مشخصی در بسته گذاشته شده است. شما این بسته رو می خرید و با آنها نمایشگاه را برگزار می کنید. اگر بعد از برگزاری، بخشی اش بفروش نرفت، ۲۰% مبلغ فاکتور قابل برگشت هست و مبلغ آن پس از دریافت کتابها و تایید سالم بودن اونها بهتون برمیگرده.
ویژگی مهم این بسته اینه که همه اقشار و سلیقه ها رو در نظر گرفته و خانوادگی میشه ازش خرید کرد.

عمومی:
جواهرانه،
حریم ریحانه۱، حریم ریحانه۲ | قطع جیبی، بی پرده با حجاب، ما طلبکاریم
رُمان:
فرشته ها هم عاشق می شوند، نفس، حریر، پنجره چوبی
داستان نوجوان:
نرگس، خاطرات سفیر
کودک:
لینالونا، مدرسه حجاب
“برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول اینجا را بزنید.”

۹. اگر مراسمی برای گرامیداشت هفته حجاب و شهدای مظلوم مسجد گوهرشاد تو مسجد یا هیئت یا محل کارتون دارید میتوانید از این کلیپ ها در لابلای برنامه استفاده کنید.

“برای مشاهده و دانلود کلیپ ها اینجا را بزنید.”

۱۰. برای سخنرانی در محل کار یا مسجد و هیئت یا نماز جمعه و یا حتی توضیح و تبیین زمینه ها و ابعاد حماسه خونین مسجد گوهرشاد در جوار حرم امن رضوی در جمع فامیل خصوصا برای دخترها و پسرهای نوجوان و جوان، محتواهای خلاصه ولی کامل زیر رو به شما پیشنهاد میدهیم:

“برای دریافت محتوا اینجا را بزنید.”

فهرست