فراخوان بزرگ «لشگر فرشتگان» ؛ جمع آوری خاطرات روزهای کرونایی زنان سرزمینم

فراخوان بزرگ «لشگر فرشتگان» جمع‌آوری و انتشار خاطرات روزهای کرونایی بانوان در ۵ محور منتشر شد.

بحران کرونا رخدادی بی‌سابقه است که در آن، رویدادهای بی‌نظیری از سختی‌ها و آسیب‌ها از یک سو و رشادت‌ها و فداکاری‌ها را از سوی دیگر می‌بینیم که می‌توانند برای آیندگان دستاوردهای ارزشمندی محسوب شوند. همانطور که رهبر حکیم انقلاب فرمودند: «آخرین حلقه رزم یک رزمنده، نوشتن خاطرات نبرد است. تا زمانی که خاطراتش را ثبت نکرده، هنوز چیزهایی به تاریخ و آینده و آرمانش بدهکار است. در این حادثه (کرونا)، به معنای واقعی کلمه، جهاد عظیم خدایی در کشور به وجود آمد. این افتخارات باید ثبت شود و بماند.» بر همین اساس است که امروز «کرونانگاری» کاری خطیر و وظیفه‌ای تاریخی محسوب می‌شود.

برای جلوگیری از فراموشی این ابررخداد و ثبت تجربیات و خاطرات کم‌نظیر آن، انتشارات تلاوت آرامش وابسته به مؤسسۀ فرهنگی هنری خیبر، به‌عنوان ناشر تخصصی حوزه زن، خانواده، حجاب و سبک زندگی، با مشارکت مجمع ناشران انقلاب اسلامی اقدام به گردآوری و ثبت خاطرات روزهای کرونایی دختران و بانوان کشورمان در ۵ محور زیر کرده است. محورهای پنج‌گانه این فراخوان به این شرح است:

خاطرات زنان تطهیرکننده اموات کرونایی
خاطرات زنان کادر درمان و اورژانس
خاطرات زنان جهادگر در تولید و توزیع ملزومات و مواد ضدعفونی‌کننده
خاطرات زنان خانه‌دار در حفظ نشاط و آرامش خانوادگی
خاطرات مادران جهادگران کادر درمان و اورژانس

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه، خاطره‌نگاره‌های خود را به‌صورت مکتوب یا فایل صوتی به @l_fereshtegan در یکی از پیام‌رسان‌های «بله»، «سروش»، «ایتا»، یا به شماره ۰۹۱۹۰۳۳۰۱۵۹ در «واتس آپ» یا به نشانی ایمیل fereshtegan99@chmail.ir ارسال کنند.

طی برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده، خاطرات منتخب هیأت داوران، در قالب یک کتاب منتشر خواهند شد و به صاحبان خاطرات منتخب، یک نسخه از کتاب اهدا می‌شود. همچنین به سه خاطره برگزیده هیأت داوران، کارت هدیه ۱۰ میلیون‌ ریالی تعلق خواهد گرفت

توضیح این نکته لازم است که آخرین مهلت ارسال خاطره‌نگاره‌ها، سوم تیر همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) در نظر گرفته شده است.

منبع: انتشارات تلاوت آرامش

http://www.reihane.ir/p/18495

برچسب:
زنانفراخوانکرونالشگر فرشتگان

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
جادوگران برهنه نقد می‌شوند
پست بعدی
با دختران جوان حرف بزنیم/ روایت فعالیت گروهی که ۲۰ سال کار تبلیغ حجاب می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست