بازدید ۲/۵ ساعته وزیر محترم کشور از موسسه فرهنگی هنری خیبر

یکشنبه ۲۲بهمن۱۴۰۲، دکتر وحیدی؛ وزیر محترم کشور پس از ایراد سخنرانی در جمع پرشور راهپیمایان شهر کرج، بهمراه دکتر عبداللهی استاندار البرز و خانم دکتر اختری، مدیر کل امور زنان و خانواده وزارت کشور بلافاصله به محل موسسه فرهنگی هنری خیبر آمد و پس از اقامه نماز ظهر و عصر، از نزدیک در جریان فعالیت ها و برنامه های موسسه فرهنگی هنر خیبر در حوزه ی زن و عفاف و حجاب قرار گرفت.
آشنائی با فعالیت های شبکه ای موسسه در سطح کشور در قالب شبکه طی متخصصین مجاهدان فاطمی و ظرفیت های کم نظیر آن در تقریبا همه استان های کشور و زیر ساخت های فراهم شده برای این شبکه، آشنائی با فعالیت های پژوهشی و منشورات موسسه در حوزه های تخصصی زن، حجاب، خانواده و سبک زندگی، آشنائی با مجموعه های نمایشگاهی موسسه و سایر محصولات تبلیغی و نیز آشنائی با مراکز وابسته به موسسه از جمله مرکز آموزش های دینی خانواده؛ حانیه از جمله برنامه های این بازدید ۲/۵ ساعته بود.
آقای دکتر وحیدی نیز ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته و تأکید بر ادامه فعالیت های موسسه در سطح کشور لزوم به حمایت از فعالیت های مردمی در حوزه عفاف و حجاب تأکید نمود.
همچنین در این جلسه، دکتر عبداللهی استاندار محترم البرز نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه عفاف و حجاب در استان البرز را ارائه داد و بر همکاری و استفاده بیشتر از ظرفیت موسسه خیبر تأکید نمود.

http://www.reihane.ir/p/22337

برچسب:
حجاب و عفافزنسبک زندگیموسسه فرهنگی خیبر

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
کتاب حجاب گرافی با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
پست بعدی
۲۰ بانوی افتخارآفرینی که در نمایشگاه قرآن معرفی شده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست