با بخش چالشی زن و خانواده نمایشگاه قرآن بیشتر آشنا شوید

بخش زن و خانواده سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم یکی از بخش های چالشی نمایشگاه قرآن بشمار می رود. محتوای این بخش که در ادامه محتوای سال های اخیر این بخش در نمایشگاه های قرآن کریم بشمار می رود، شامل دو دسته محتوای مرتبط است:
الف) محتوائی مقایسه ای با عنوان آزادی زن در دو اندیشه که به معرفی مصادیق و شخصیت هائی(بانوان) از هر دو نگاه در قالب ۲۰ تابلو پرداخته است؛ مقایسه ای غیر کلیشه ای و کاملاً جدی با نگاهی به بانوان فلسطینی و وقایع سال گذشته کشورمان
ب) محتوائی با عنوانایران قوی“؛ زنان نقش آفرین که به معرفی زنان نقش آفرین و موثر در قوی شدن و قوی ماندن کشور عزیزمان پرداخته است؛ چهره هائی که بعضا گمنام و ناشناخته اند ولی نقش مهمی در جایگاهی که امروز هستیم دارند.

از دیگر قسمت های بخش زن و خانواده سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می توان به ۲ دیوار آزاد با موضوعات مرتبط با مسائل و چالش های امروز زنان اشاره کرد. دیوارهای آزاد محلی برای بحث و تبادل نظر و گفتگوی پیرامون چالش مطرح شده اند.

محفل دانایی که از دیگر برنامه های بخش زن و خانواده بشمار می رود، میز گفتگوئی است برای پرسش و پاسخ و رفع شبهات و سوالات پیرامون موضوع زن و حجاب با حضور کارشناسان خبره و آموزش دیده که دارای تجربه زیادی در عرصه جهاد تبیین در دانشگاه ها ودبیرستان ها هستند.

ورودی بخش زن و خانواده، محصولات منتخبی اعم از کتاب، مجموعه های نمایشگاهی و برخی از محصولات هنری با موضوعات فلسطین و مقاومت با ۱۰% تخفیف عرضه می شوند.
در بخش زن و خانواده نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امسال، بانوان تهرانی و البته شهرستانی- می توانند به صورت حضوری در طرح ملی طوبی– طرح مرجع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تربیت مُبلّغ و مربی بمنظور ترویج عالمانه و هنرمندانه حجاب و زیست عفیفانه- ثبت نام نمایند و توضیحات لازم را از کارشناسان این غرفه دریافت نمایند.

با توجه به اهمیت موضوع زن و حجاب در جامعه ما خصوصا از سال گذشته، بنظر می رسد بخش زن و خانواده جزء بخش های جدی و البته چالشی نمایشگاه سی و یکم باشد.
شما نیز اگر به مباحث حوزه زن و حجاب علاقه مندید و آن را دنبال می کنید یا در محیط خانواده، فامیل و محله تان با سوالاتی مواجه شده اید که پاسخ دقیق و درست آن را نمی دانید حتما به این بخش مراجعه نمائید و علاوه بر استفاده از محتوای غنی و بروز آن، از کارشناسان باتجربه حاضر در بخش بهره ببرید.
گفتنی است نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۱ تا ۱۴ فروردین ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ پذیرای حضورعلاقمندان است و بخش زن و خانواده در ستون ۹۲ شبستان مستقر می باشد.

برچسب:
آزادی زن در دو اندیشهزن و خانوادهطرح ملی طوبیمحفل دانایینمایشگاه قرآن

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
۲۰ بانوی افتخارآفرینی که در نمایشگاه قرآن معرفی شده اند
پست بعدی
تصاویر/ حال و هوای بخش زن و خانواده سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم – بخش اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست