دومین اردوی آموزشی رویداد هدات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی خیبر دومین اردوی آموزشی رویداد آموزش و توانمندسازی هدات با موضوع “هویت دختران و تربیت عفیفانه” در اردوگاه امام علی علیه السلام واقع در محمدشهر استان البرز در ۳ روز متوالی برگزار گردید.
از اساتید این دوره می توان به دکتر ابراهیم اخوی، دکتر محمدرضا زارعی، دکتر سعید عزیزی، سرکار خانم نعیمه اسلاملو، سرکار خانم مهسا طیبی و سرکار خانم آزاده اکبری اشاره کرد.
شرکت کنندگان این دوره از روز دوشنبه ۲۴ مرداد ماه در اردوگاه پذیرش شده و تا روز جمعه ۲۸ مرداد ماه در این دوره فشرده شرکت کردند و در پایان با کوله باری از تجربیات و اندوخته ها و عزمی راسخ به شهرهایشان بازگشتند تا قدمهای بزرگ و موثری در مسیر حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی برداشته و در جهت سبک زندگی عفیفانه و تربیت عفیفانه دختران سرزمینمان به ویژه دختران دهه هشتادی و نودی تلاش مضاعف کنند.
شرکنندگان از استان های تهران، البرز، اصفهان، اردبیل، قم، زنجان، کردستان، همدان، مازندران، گلستان، کرمان، آذربایجان شرقی، خوزستان، شهرکرد، فارس، مرکزی، خراسان رضوی و یزد با وجود سختی ها و شرایط کرونا در این رویداد حضور بهم رسانیدند تا با اتحاد و همبستگی ایجاد شده در مسیر جهاد تبیین نقش آفرینی کنند

گفتنی است دوره هدات مختص دانش آموختگان سطح مقدماتی دوره های طلایه داران عفاف بوده که موسسه فرهنگی خیبر تا کنون ۱۰۷ دوره مقدماتی را به صورت حضوری و آنلاین در سراسر کشور برگزار کرده است.

این رویداد با حضور مهمان ویژه سرکار خانم دکتر عاطفه خادمی مشاور اجتماعی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد جمعیت وزارتخانه در ظهر روز جمعه به پایان رسید.
هماهنگی های این رویداد با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسط موسسه فرهنگی خیبر انجام شده است.

http://www.reihane.ir/p/20454

برچسب:
تربیت عفیفانهطلایه داران عفافموسسه فرهنگی خیبرهداتوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
tetabza
پست بعدی
فراخوان دوره آموزشی طلایه داران عفاف اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست