از شبکه ۵ سیما پخش می‌شود؛ فصل سوم برنامه«چراغ»

هفتمین و هشتمین قسمت فصل سوم برنامه «چراغ» به ترتیب یکشنبه ۳ و سه شنبه ۵ مردادماه بروی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، هفتمین و هشتمین قسمت فصل سوم برنامه «چراغ» به ترتیب یکشنبه ۳ و سه شنبه ۵ مردادماه بروی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود. طبق روال فصل سوم برنامه، که هر هفته یکی از چالش‌ها و مسائل جدی شبکه مسائل عفاف و حجاب مورد بررسی قرار می‌گیرد، این هفته نیز برنامه چراغ چالش جدیدی را مورد بررسی قرار داده است؛ با وجود شعار آزادی در جهان چرا اینقدر به روش‌های مختلف با حجاب مبارزه می‌شود؟

چالش این هفته با حضور میهمان ارجمند سرکار خانم مریم نقاشان، که دکترای حقوق و وکیل دادگستری و بانوی نخبه ای که دارای پیشینه علمی و مدارج و سوابق کاری در زمینه‌های مختلف حقوقی در ایران و آلمان است و نیز سرکار خانم «فاطمه منتظری» پژوهشگر، محقق و مترجم تعداد زیادی از مقالات و کتب علمی اسلامی از زبان آلمانی به فارسی، مشاور و مبلغ خانواده، دکترای تکنولوژی آموزش خانواده است که به موضوع «علت مبارزه سیاست‌های غربی علیه حجاب با وجود شعار آزادی» می‌پردازند.

برنامه این هفته فصل سوم چراغ، طی دو قسمت به بررسی علل مبارزه با حجاب در جهان خواهد پرداخت و یکشنبه و سه شنبه هفته جاری حوالی ساعت ۹ شب از شبکه ۵ سیما پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

http://www.reihane.ir/p/5384

برچسب:
حجاب و عفافخانوادهشبکه پنج سیما

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
تأمین محتوای برنامه تلویزیونی چراغ توسط واحد پژوهش موسسه فرهنگی خیبر انجام می شود
پست بعدی
واکاوی و تبیین سیاست های غربی علیه حجاب در برنامه ” چراغ “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست