هفته حجاب و عفاف؛ هنر تربیت عفیفانه دختران، جایی برای جوانه زدن

هنر تربیت عفیفانه

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی خیبر، به مناسبت هفته­ ی حجاب و عفاف(۲۱ تیر) ، موسسه خیبر اقدام به برگزاری کارگاه ها و نمایشگاه هایی کرده است. از جمله این کارگاه ها می توان به کارگاه هنر تربیت عفیفانه دختران اشاره کرد که به موضوعات از قبیل: نقش خانواده در خودکنترلی و خودمهارگری فرزند، ساختار خانواده سالم، دوران کودکی؛ بایدها و نبایدهای این دوران، شناخت دوره نوجوانی، تعامل صحیح با نوجوان در جهت تقویت توانایی نوجوان در مدیریت افکار، هیجانات و رفتار، شناخت آسیب‌ها و محرک‌های دوره نوجوانی و اثر آن بر روی نوجوان همراه با پرسش و پاسخ پرداخته است.

این کارگاه در بنیاد تعاونی ودجا با شرکت مادران برگزار گردید.

از دیگر کارگاه های برگزار شده در این بنیاد، می توان به برگزاری کارگاه جایی برای جوانه زدن با هدف توانمندسازی دختران نوجوان در حوزه پاسخگویی به شبهات حجاب و کارگاه سیر تاریخ پوشش زن ایرانی و بررسی علل و نتایج کشف حجاب در دوره پهلوی؛ اشاره کرد که با شرکت نوجوانان و فعالان فرهنگی و کارمندان برگزار شد.

لازم به ذکر است که کارگاه سیر تاریخ پوشش زن ایرانی و بررسی علل و نتایج کشف حجاب در دوره پهلوی ، برای کارمندان بهزیستی گیلان نیز برگزار گردید.

از دیگر فعالیت هایی اجرایی موسسه در هفته حجاب و عفاف؛ برگزاری نمایشگاه جواهرانه با موضوع ارزش و کرامت زن بود که با شرکت تعدادی از دانشجویان و عموم در دانشگاه علوم پزشکی البرز و پایگاه بسیج شهید صدوقی دائر شد.

همچنین در هیئت خدام‌الزهرا، دفتر امام جمعه آمل، پایگاه بسیج شهید صدوقی، پایگاه بسیج نبی اکرم(ص) نمایشگاه کتاب برای کارمندان و عموم برگزار گردید که تأمین کتابها به صورت امانی از سوی موسسه خیبر تهیه و ارسال شد.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این کارگاه ها با شماره های ۰۹۳۵۸۸۳۵۶۹۱ و  ۰۲۶۳۲۷۷۷۰۶۶ تماس داشته باشند یا به آدرس اینترنتی  www.efafcollege.ir  مراجعه کنند.

منبع: روابط عمومی موسسه فرهنگی خیبر

http://www.reihane.ir/p/13567

برچسب:
زنشبهات حجابعفاف و حجابنمایشگاه کتابنوجوانهفته حجاب و عفافواحد تبلیغ

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
دانشگاه تخصصی عفاف میزبان برگزاری دوره های آموزشی طلایه داران عفاف در دوران کرونا
پست بعدی
تأمین محتوای برنامه تلویزیونی چراغ توسط واحد پژوهش موسسه فرهنگی خیبر انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست