کار فرهنگی در ایام کرونا

درطی این روزهایی که کرونا همه جا را به تعطیلی کشانده؛ موسسه فرهنگی خیبر به گونه ای دیگری فعالیت فرهنگی را در میدان ادامه می دهد. برگزاری کارگاه های آنلاین در دبیرستان و دانشگاه های مختلف شهر از جمله این فعالیت ها هستند.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیبر، در اردیبهشت ماه گذشته در دبیرستان ابوذر غفاری ۶ کارگاه ویژه دانش آموزان و در دبیرستان صبرا ۳ کارگاه ویژه دانش آموزان و ۲ کارگاه ویژه اولیاء به صورت آنلاین برگزار گردید.
در این کارگاه ها مباحثی از قبیل دغدغه‌ها و چالش‌های دختران نوجوان در حوزه عفاف و حجاب که مختص دانش آموزان بود و هنر تربیت عفیفانه دختران با موضوعاتی چون نقش خانواده در خودکنترلی و خودمهارگری فرزند، ساختار خانواده سالم، شناخت آسیب‌ها و محرک‌های دوره نوجوانی و اثر آن بر روی نوجوان و.. همراه با پرسش و پاسخ) که مختص مادران بود، پرداخته شد.۱۷۰ دانش آموز و ۱۰ مادر از در این کارگاه ها شرکت کردند.
در ۲۹ اردیبهشت الی ۱۹ خرداد نیز در روزهای زوج کارگاه توانمندسازی مدیران و کارمندان در حوزه عفاف و حجاب به صورت آنلاین برای کارمندان دانشگاه آزاد تهران شمال، و در تاریخ ۸ و۹ و۱۰و۱۱ خرداد این کارگاه برای کارمندان دانشگاه آزاد هرمزگان برگزار گردید.۱۱۰ کارمند در این کارگاه ها شرکت داشتند.
در ۵ خرداد نیز کارگاهی با عنوان خلق عشق مسئله نیست؛ حفظ عشق مسئله است؛ برای دانشجویان دانشکده سماء قلهک به صورت آنلاین برگزار شد؛ در این کارگاه ۲۰ دانشجو شرکت داشتند و موضوعاتی همچون آشنایی با بایدها و نبایدها در رابطه با جنس مقابل، بررسی علل ناکامی‌ها در این نوع از رابطه، تقویت مدیریت احساسات و هیجانات، راهکارهای مواجهه درست با نیازهای این حوزه بررسی گردید.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در این کارگاه ها با شماره های ۰۹۳۵۸۸۳۵۶۹۱ و ۰۲۶۳۲۷۷۷۰۶۶ تماس داشته باشند یا به آدرس اینترنتی www.efafcollege.ir مراجعه کنند.

منبع: روابط عمومی موسسه فرهنگی خیبر

http://www.reihane.ir/p/13541

برچسب:
تربیت عفیفانهعشقعفاف و حجابکارگاه آنلاینواحد تبلیغ

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
«بی‌پرده با حجاب» پاسخگوی سؤالات و شبهات عفاف و حجاب
پست بعدی
از خشت اول تا ثریا؛ مهارت های تعامل مؤثر با دختران نوجوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست