فصل سوم برنامه«چراغ»؛ نسبت میان عدم توجه به حجاب و دین‌گریزی

نهمین و دهمین قسمت فصل سوم برنامه «چراغ» به ترتیب یکشنبه ۱۰ و سه شنبه ۱۲ مردادماه بروی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، نهمین و دهمین قسمت فصل سوم برنامه «چراغ» یکشنبه ۱۰ و سه شنبه ۱۲ مردادماه بروی آنتن ۵ سیما می‌رود. طبق روال فصل سوم برنامه، که هر هفته یکی از چالشها و مسائل جدی شبکه مسائل عفاف و حجاب مورد بررسی قرار می‌گیرد، این هفته نیز برنامه چراغ چالش جدیدی را مورد بررسی قرار داده است؛ چه نسبتی میان عدم توجه به عفاف و حجاب و دین گریزی وجود دارد؟

فصل سوم برنامه«چراغ»؛ نسبت میان عدم توجه به حجاب و دین‌گریزی

چالش این هفته با حضور میهمانان ارجمند سرکار «خانم فرزانه» کارشناس فرهنگی و فارغ التحصیل رشته علوم قرآن و حدیث از دانشگاه تهران، مدیرکانون فرهنگی غدیر کرج و از مدیران مجموعه‌های مردمی که فعالیت‌های فرهنگی و جهادی زیادی را بخصوص برای بانوان جوان انجام می‌دهند، و سرکار «خانم جعفری فرد» بانوی نخبه ای که در رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجوی ممتاز و از استعدادهای درخشان کشورمان هستند و از فعالان و دغدغه مندان حوزه حجاب و سبک زندگی عفیفانه هستند، مورد بررسی قرار گرفته است.

فصل سوم برنامه«چراغ»؛ نسبت میان عدم توجه به حجاب و دین‌گریزی

برنامه این هفته فصل سوم چراغ، طی دو قسمت به بررسی «نسبت میان عدم توجه به عفاف و حجاب و دین گریزی» می‌پردازد و یکشنبه و سه شنبه هفته جاری حوالی ساعت ۹ شب از شبکه ۵ سیما پخش خواهد شد.

یادآور می‌شود علاقمندان می‌توانند برای شرکت در نظرسنجی برنامه، نظرات و پاسخ خود را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۴۷ ارسال نمایند.

برچسب:
برنامه تلویزیونی چراغحجاب و عفافدین اسلام

اشتراک گذاری: 

پست پیشین
کتاب حجابگرافی به مرحله ی نهایی رسید
پست بعدی
کم کاری برخی مسئولین عامل دین گریزی برخی جوانان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست